DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Gradziński Marek
22 maja 1993 r., Bp Kazimierz Romaniuk
25 kwietnia
ex universa, WMSD,
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Chotomów, 30.06.1993 – 28.06.1996
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Warszawa-Tarchomin, 28.06.1996 – 01.08.1996
wikariusz, Św. Włodzimierza, Warszawa-Bródno, 01.08.1996 – 30.06.2000
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 30.06.2000 – 28.06.2003
wikariusz, Św. Patryka, Warszawa-Gocław, 28.06.2003 – 01.07.2007
wikariusz, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 01.07.2007 – 28.08.2011
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 28.08.2011– 27.08.2014
wikariusz, Św. O. Pio, Zagościniec, od 27.08.2014