DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Gołembiewski Jan Kazimierz
Zwiastowania NMP, Ojrzanów, AW
02 czerwca 1985 r., Kard. Józef Glemp, AW
24 czerwca
magister, PWTW, teologia duchowości,
wikariusz, MB Królowej Polski, Wołomin, 03.06.1985 –16.06.1986
wikariusz, Wszystkich Świętych i Św. Stanisława BM, Wiskitki, Diec. Łowicka, 16.06.1986 –19.11.1988
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Skierniewice, Diec. Łowicka, 19.11.1988 –15.06.1989
wikariusz, Św. Jana Kantego, Legionowo, 15.06.1989 – 22.06.1995
wikariusz, Św. Włodzimierza, Warszawa-Bródno, 22.06.1995 – 20.06.1997
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 20.06.1997 –18.06.1998
wikariusz, MB Częstochowskiej, Józefów, 18.06.1998 – 31.07.1999
wikariusz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 31.07.1999 –15.01.2000
proboszcz, Św. Bartłomieja Ap., Janówek, 15.01.2000 –10.08.2016
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
członek z wyboru, Rada Kapłańska, 29.09.2005 –15.06.2009
dekanalny duszpasterz rodzin, Dekanat Nowodworski, 17.02.2016 –10.08.2016