DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Gołębiewski Jan Marian
16 czerwca 1974 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
24 czerwca
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Macieja Ap., Bełchów, Diec. Łowicka, 17.06.1974 – 20.05.1975
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Tłuszcz, 20.05.1975 –15.05.1976
wikariusz, Św. Jadwigi Śląskiej, Milanówek, AW, 15.05.1976 –10.06.1983
wikariusz, MB Królowej Polski, Otwock-Kresy, 10.06.1983 – 20.01.1988
proboszcz, Św. Anny, Długa Kościelna, 20.01.1988 – 22.06.1993
proboszcz, NMP Matki Kościoła, Sulejówek, 22.06.1993 –10.08.2016
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
wicedziekan, Dekanat Rembertowski, 01.03.2001– 25.03.2003
zastępca członka, Rada Kapłańska, 28.06.2002 – 29.09.2005
dziekan, Dekanat Sulejówek, 25.03.2003 –10.08.2016
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 18.04.1998
kanonik honorowy, Kapituła Kolegiacka, 13.04.2006 – 24.11.2011
kanonik gremialny, Kapituła Kolegiacka, 24.11.2011– 2016
kanonik emerytowany, Kapituła Kolegiacka, od 2016