DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Gniedziejko Kazimierz
MB Wspomożenia Wiernych, Grodzisk, A-diec. Białostocka
03 czerwca 1984 r., Kard. Józef Glemp, AW
04 marca
magister, PWTW, liturgika,
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Legionowo, (DW-P, Ordynariat Polowy WP), 04.06.1984 –10.06.1987
wikariusz, Św. Izydora, Marki, 10.06.1987 – 27.06.1990
wikariusz, Św. Anny, Warszawa-Wilanów, AW, 27.06.1990 – 22.06.1993
wikariusz, Św. Włodzimierza, Warszawa-Bródno, 22.06.1993 – 22.06.1996
proboszcz, NMP Wspomożycielki Wiernych, Stanisławów Pierwszy, 22.06.1996 – 28.01.2007, organizator parafii, budowniczy kościoła i plebanii
proboszcz, MB Częstochowskiej, Józefów, od 28.01.2007
inkardynacja, z AW, 15.06.1993
dekanalny ojciec duchowny, Dekanat Tarchomiński, 01.09.1998 – 28.01.2007
dziekan, Dekanat Otwock-Kresy, od 01.07.2009
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 23.12.2000
kanonik honorowy, Kapituła Katedralna, 24.12.2009 – 25.03.2012
prałat, Kapituła Konkatedralna, od 25.03.2012