DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Gładki Roger
02 czerwca 2007 r., Abp Sławoj Leszek Głódź
14 listopada
magister, PWTW, historia Kościoła,
wikariusz, Św. Antoniego z Padwy, Mińsk Mazowiecki, 01.07.2007 – 29.08.2009
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Tłuszcz, 29.08.2009 – 28.08.2011
wikariusz, Najczystszego Serca Maryi, Warszawa-Grochów, 28.08.2011– 26.08.2015
wikariusz, Św. Wacława, Warszawa-Gocławek, od 26.08.2015