DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Gill Tomasz Władysław
Św. Michała Arch., Warszawa-Mokotów, AW
28 maja 1987 r., Kard. Józef Glemp, AW
03 lipca
magister, PWTW, teologia, 1987
licencjat, PWTW, psychologia, 1993
wikariusz, MB Częstochowskiej, Zielonka, 15.06.1989 –15.07.1989
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 15.07.1989 – 22.06.1992
wikariusz, Św. Patryka, Warszawa-Gocław, 22.06.1992 – 27.06.1992
wikariusz, Św. Ap. Jana i Pawła, Warszawa-Gocław, 27.06.1992 – 22.06.1993
wikariusz, Najświętszego SPJ, Warszawa-Falenica, 22.06.1993 – 22.06.1996
wikariusz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, 22.06.1996 – 20.06.1997
wikariusz, MB Anielskiej, Warszawa-Radość, 20.06.1997 – 24.06.1999
wikariusz, NMP Matki Kościoła, Sulejówek, 24.06.1999 –19.06.2001
wikariusz, Świętej Rodziny, Warszawa-Zacisze, 19.06.2001– 20.06.2003
moderator diecezjalny, Ruch Rodziń Nazaretańskich, 1992 – 2007
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
członek, Zespół Koordynujący Formację Permanentną Duchowieństwa, 01.10.1992 –19.08.1998
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2014