DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Gergont Stanisław
Najświętszego Serca Jezusowego, Nienadowa, A-diec. Przemyska
18 maja 1991 r., Kard. Józef Glemp, AW
08 maja
magister, PWTW, historia Kościoła,
wikariusz, Świętej Trójcy, Latowicz, 19.05.1991– 22.06.1994
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Tłuszcz, 22.06.1994 – 20.06.1997
wikariusz, Św. Włodzimierza, Warszawa-Bródno, 20.06.1997 –18.06.2001
wikariusz, Św. Patryka, Warszawa-Gocław, 18.06.2001–18.06.2002
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Duczki, 18.06.2002 –18.01.2004
proboszcz, Św. O. Pio, Zagościniec, od 18.01.2004
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
dekanalny ojciec duchowny, Dekanat Wołomiński, od 01.10.2011