DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Gawryś Mirosław
28 maja 1987 r., Kard. Józef Glemp, AW
26 lutego
licencjat, PWTW, pedagogika,
wikariusz, Św. Klemensa PM, Nadarzyn, AW, 29.05.1987 – 21.06.1990
wikariusz, Imienia NMP, Warszawa-Międzylesie, 21.06.1990 – 22.06.1995
wikariusz, Św. Jana Kantego, Legionowo, 22.06.1995 – 24.06.1999
wikariusz, Św. Faustyny, Warszawa-Bródno, 24.06.1999 –18.06.2002
wikariusz, Św. Marka Ew., Warszawa-Targówek, 18.06.2002 – 20.06.2003
proboszcz, NMP Królowej Różańca Świętego, Majdan, 20.06.2003 – 05.07.2009
proboszcz, Św. Barnaby Ap., Warszawa-Zacisze, 05.07.2009 – 01.07.2017
proboszcz, Wniebowzięcia NMP, Chotomów, od 01.07.2017
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
zastępca członka, Rada Kapłańska, 27.06.1997 – 28.06.2002
członek, Zespół Koordynujący Formację Permanentną Duchowieństwa, od 20.08.2009
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2014