DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Gawryluk Wojciech
Miłosierdzia Bożego, Ożarów Mazowiecki, AW
Miłosierdzia Bożego, Ożarów Mazowiecki, AW
Miłosierdzia Bożego, Ożarów Mazowiecki, AW
24 maja 1990 r., Kard. Józef Glemp, AW
23 kwietnia
magister, UKSW, teologia pastoralna, 2002
licencjat, UKSW, teologia pastoralna, 2002
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Wieliszew, 21.06.1990 – 22.06.1992
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 22.06.1992 – 22.06.1995
wikariusz, Św. Faustyny, Warszawa-Bródno, 22.06.1995 – 24.06.1999
rezydent, Imienia NMP, Warszawa-Międzylesie, 24.06.1999 – 21.12.2008
rezydent, Świętej Trójcy, Ząbki, 21.12.2008 – 26.08.2015
proboszcz, Chrystusa Miłosiernego, Zabraniec, od 26.08.2015
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
kapelan, Centrum Zdrowia Dziecka (Międzylesie), oddział onkologii, od 24.06.2006
kapelan, Warszawskie Hospicjum dla Dzieci (Zacisze), 01.12.2008 – 26.08.2015