DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Gaworek Sylwester
28 maja 1992 r., Bp Kazimierz Romaniuk
31 grudnia
magister, PWTW, teologia, 20.05.1992
studia doktoranckie, Gregoriana, filozofia, 22.06.1994 – 01.09.1998
licencjat, Gregoriana, filozofia, 1996
doktor, Gregoriana, filozofia, 11.05.1999
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Legionowo, 27.06.1992 – 22.06.1994
rezydent, San Bartolomeo, Pistoia, Diec. Pistoia (Włochy), 01.09.1998 – 01.07.1999
wikariusz, MB Królowej Polskich Męczenników, Warszawa-Grochów, 01.07.1999 – 30.06.2000
rezydent, Św. Jakuba Ap., Warszawa-Tarchomin, 30.06.2000 – 29.08.2009
rezydent, Św. Franciszka z Asyżu, Warszawa-Tarchomin (Nowodwory), 29.08.2009 – 04.10.2014
rezydent, Corpus Christi Church, Nowy Jork, A-diec. Nowy Jork (USA), 01.09.2012 – 31.12.2012
rezydent, Bł. Jana XXIII, Fort Collins, A-diec. Denver (USA), 01.01.2013 – 30.06.2013
proboszcz, Św. Marka Ew., Warszawa-Targówek, od 04.10.2014
członek, Zespół Koordynujący Formację Permanentną Duchowieństwa, 21.08.1998 – 20.08.2009
wykładowca, WSD DW-P, metafizyka, historia filozofii i filozofia Boga, od 01.10.2000
kapelan, ZOL im. Sue Ryder SPZOZ, 25.10.2000 – 29.08.2009
adiunkt, PWTW, od 01.02.2007
członek, Komisja ds. Studiów, od 04.12.2008
członek, Komisja ds. Reformy Formacji, od 11.04.2011
dekanalny duszpasterz rodzin, Dekanat Praski, od 17.02.2016
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2015