DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Gawor Andrzej
15 czerwca 2002 r., Bp Kazimierz Romaniuk
04 lutego
magister, PWTW, katechetyka, 2002
wikariusz, Świętej Trójcy, Latowicz, 29.06.2002 – 03.07.2004
wikariusz, Świętej Trójcy, Kołbiel, 03.07.2004 – 29.08.2009
wikariusz, Zesłania Ducha Świętego, Ząbki, 29.08.2009 – 26.08.2012