DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Gawle Marek Andrzej
Wszystkich Świętych, Straszęcin, Diec. Tarnowska
03 czerwca 2000 r., Bp Antoni Długosz, Sercanie
25 kwietnia
magister, PAT, biblistyka,
wikariusz, Najświętszego SPJ, Florynka, Diec. Tarnowska, 04.06.2000 – 01.07.2002
wikariusz, Dobrego Pasterza, Lublin, A-diec. Lubelska, 01.07.2002 – 01.07.2004
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 01.07.2006 – 28.06.2008
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Legionowo, 28.06.2008 – 26.08.2012
wikariusz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, 26.08.2012 – 01.09.2013
wikariusz, Narodzenia NMP, Warszawa-Płudy, od 01.09.2013
dekanalny ojciec duchowny, Dekanat Kluczbork, 01.07.2005 – 01.07.2006
kapelan, Szpital Powiatowy (Kluczbork), 01.07.2005 – 01.07.2006
inkardynacja, od Sercanów, 06.03.2008