DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Gaszkowski Zbigniew
Św. Wawrzyńca DM, Kutno, Diec. Łowicka
26 czerwca 1960 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
17 lutego
wikariusz, Św. Małgorzaty DM, Leoncin, AW, 27.06.1960 – 22.11.1961
wikariusz, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 22.11.1961–11.06.1965
wikariusz, MB Pocieszenia, Żyrardów, Diec. Łowicka, 11.06.1965 –15.06.1966
wikariusz, Najświętszego SPJ, Warszawa-Falenica, 15.06.1966 –10.06.1968
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Warszawa-Koło, AW, 10.06.1968 –19.06.1971
wikariusz, Św. Andrzeja Ap., Warszawa-Mirów, AW, 19.06.1971– 21.06.1982
proboszcz, MB Częstochowskiej, Józefów, 24.06.1982 – 22.06.1994
proboszcz, MB Loretańskiej, Warszawa-Praga, 22.06.1994 – 24.06.2004
pomagający duszpastersko, Najświętszego SPJ, Warszawa-Stara Miłosna, od 24.06.2004
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 24.12.1987