DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Gastołek Jan
Św. Dominika, Chodecz, Diec. Włocławska
24 maja 1964 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
24 czerwca
absolutorium, KUL, liturgika,
wikariusz, Św. Franciszka z Asyżu, Izabelin, AW, 25.05.1964 – 24.01.1965
wikariusz, Św. Izydora, Marki, 24.01.1965 –15.06.1966
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Skierniewice, Diec. Łowicka, 15.06.1966 –10.08.1966
wikariusz, MB Królowej Polski, Warszawa-Anin, 10.08.1966 –10.06.1970
wikariusz, Św. Jadwigi, Warszawa-Pelcowizna, 10.06.1970 –14.07.1970
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 14.07.1970 –12.06.1984
proboszcz, Zwiastowania NMP i Św. Barbary, Plecka Dąbrowa, Diec. Łowicka, 12.06.1984 –19.06.1985
proboszcz, Św. Michała Arch., Warszawa-Grodzisk, 19.06.1985 – 22.06.1995
proboszcz, Św. Maksymiliana Kolbego, Józefów-Błota, 29.06.1995 – 27.06.1997
proboszcz, Wieczerzy Pańskiej, Warszawa-Aleksandrów, 20.06.1997 –17.06.2001
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
urlop zdrowotny, Klasztor Ojców Bonifratrów (Warszawa), 18.06.2001– 01.10.2005
kapelan, Dom Dziennego Pobytu Caritas (Falenica), od 01.10.2005
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 23.12.2006