DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Gąsiorek Marek
08 czerwca 1986 r., Kard. Józef Glemp, AW
25 kwietnia
magister, PWTW, teologia moralna,
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Celestynów, 09.06.1986 –15.06.1988
wikariusz, Św. Franciszka z Asyżu, Izabelin, AW, 15.06.1988 –19.08.1991
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Ząbki, 19.08.1991– 22.06.1995
wikariusz, Św. Wacława, Warszawa-Gocławek, 22.06.1995 – 20.06.2000
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 20.06.2000 – 28.06.2003
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 28.06.2003 –18.12.2006
proboszcz, MB Ostrobramskiej, Otwock Wielki, 18.12.2006 – 04.07.2010
proboszcz, Świętej Trójcy, Niegów, 04.07.2010 – 01.09.2012
rezydent, Św. Feliksa z Kantalicjo, Warszawa-Marysin Wawerski, 28.02.2013 – 26.08.2016
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
urlop, 01.09.2012 – 28.02.2013
kapelan, Cmentarz Bródzieński, od 26.08.2016