DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Galikowski Adam
14 czerwca 2003 r., Bp Kazimierz Romaniuk
24 grudnia
magister, PWTW, teologia pastoralna, 2003
licencjat, PWTW, teologia pastoralna, 2006
studia doktoranckie, UKSW, teologia duchowości, 2006 – 2008
wikariusz, Św. Benedykta, Warszawa-Wawer (Sadul), 29.06.2003 – 01.07.2008
wikariusz, MB Królowej Polski, Otwock-Kresy, 01.07.2008 – 01.09.2009
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Paryż, Polska Misja Katolicka (Francja), 01.09.2009 – 01.09.2011
wikariusz, Rive-Gauche Saint Alor, Quimper, Diec. Quimper et Léon (Francja), 01.09.2011– 01.09.2012
proboszcz, Alentours de Plonivel, Loctudy – Lesconil – Plobannalec, Diec. Quimper et Léon (Francja), od 01.09.2012, in solidum