DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Franczak Dariusz
21 maja 1994 r., Bp Kazimierz Romaniuk
19 grudnia
magister, PWTW, historia Kościoła, 1994
wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 30.06.1994 – 28.06.1996
wikariusz, Św. Faustyny, Warszawa-Bródno, 28.06.1996 – 01.07.1999
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 01.07.1999 – 29.06.2002
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 29.06.2002 – 01.07.2007
wikariusz, Niepokalanego Serca Maryi, Otwock-Śródborów, 01.07.2007 – 01.10.2007
wikariusz, Św. Anny, Jakubów, 01.10.2007 – 28.06.2008
wikariusz, Św. Wawrzyńca, Glinianka, 28.06.2008 – 27.08.2014
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela i Św. Wojciecha BM, Poświętne, 27.08.2014 – 04.02.2016
proboszcz, MB Różańcowej, Wielgolas, od 04.02.2016
członek z wyboru, Rada Kapłańska, od 21.09.2015