DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Firysiuk Tadeusz Zenon
Św. Michała Arch., Witoroż, Diec. Siedlecka
28 maja 1987 r., Kard. Józef Glemp, AW
28 października
magister, PWTW, homiletyka,
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Sochaczew-Boryszew, Diec. Łowicka, 10.06.1987 – 21.06.1990
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 21.06.1990 – 30.06.1993
wikariusz, MB Dobrej Rady, Warszawa-Miedzeszyn, 30.06.1993 – 30.06.1994
wikariusz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, 30.06.1994 –12.02.1996
administrator, Św. Pawła Ap., Zakręt, 12.02.1996 – 03.05.1996
proboszcz, Św. Pawła Ap., Zakręt, od 03.05.1996, budowniczy kościoła, plebanii
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2007