DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Filipowicz Krzysztof
24 maja 1997 r., Bp Kazimierz Romaniuk
25 lipca
licencjat, PWTW, teologia pastoralna, 1998
studia doktoranckie, UKSW, liturgika, 2001– 2005
doktor, UKSW, liturgika, 2005
wikariusz, Św. Stanisława BM, Siennica, 28.06.1997 – 30.06.2000
wikariusz, Św. Kazimierza Królewicza, Kobyłka-Stefanówka, 30.06.2000 – 30.06.2001
wikariusz, MB Królowej Polski, Warszawa-Anin, 01.07.2005 – 01.11.2007
wikariusz, MB Dobrej Rady, Warszawa-Miedzeszyn, 01.11.2007 –19.06.2008
wikariusz, MB Królowej Polskich Męczenników, Warszawa-Grochów, 20.08.2009 – 28.08.2011
wikariusz, MB Królowej Polski, Marki-Pustelnik, 28.08.2011– 01.10.2013
kapelan, Zespół Szkół Sióstr Felicjanek (Marysin), 30.06.2001– 01.07.2005
kapelan, Zespół Szkół Sióstr Felicjanek (Marysin), 19.06.2008 – 29.08.2009
adiunkt, Katedra Historii Liturgii Wydziału Teologicznego UKSW, od 2009