DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Filipczuk Marek Jan
14 czerwca 2003 r., Bp Kazimierz Romaniuk
25 kwietnia
licencjat, PWTW, katechetyka, 2005
studia, Uniwersytet Alberta (Edmonton), 2011– 2013
doktor, UKSW, teologia moralna, 2011
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Kałuszyn, 28.06.2003 – 24.06.2004
wikariusz, Św. Antoniego z Padwy, Mińsk Mazowiecki, 24.06.2004 – 01.07.2005
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Jadów, 01.07.2005 – 08.07.2006
wikariusz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Nowy Dwór Mazowiecki, 08.07.2006 – 27.08.2011
rezydent, Św. Józefa (Katedra), Edmonton, A-diec. Edmonton (Kanada), 27.08.2011– 08.08.2012
wikariusz, Św. Antoniego z Padwy, Lloydminster, A-diec. Edmonton (Kanada), 08.08.2012 – 07.04.2013
wikariusz, Św. Stanisława BM, Postoliska, 21.04.2013 – 01.09.2013
wikariusz, Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Legionowo, 01.09.2013 – 27.08.2014
wikariusz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Nowy Dwór Mazowiecki, 27.08.2014 – 26.08.2015
wikariusz, MB Królowej Polski, Warszawa-Anin, 26.08.2015 – 26.08.2016
wikariusz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, od 26.08.2016
wykładowca, UKSW, teologia moralna, od 01.10.2014