DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Figauzer Piotr
28 maja 1988 r., Kard. Józef Glemp, AW
29 czerwca
magister, PWTW, liturgika,
studia podyplomowe, UMK, zabytkoznawstwo i konserwatorstwo sztuki kościelnej
licencjat, PWTW, liturgika,
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Lubochnia, Diec. Łowicka, 29.05.1988 –15.06.1989
wikariusz, Św. Stanisława BM, Postoliska, 15.06.1989 – 04.07.1990
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Sulejówek-Miłosna, 04.07.1990 – 22.06.1993
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 22.06.1993 – 22.06.1995
wikariusz, Narodzenia Pańskiego, Warszawa-Witolin, 22.06.1995 –18.06.1998
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 18.06.1998 – 24.06.1999
wikariusz, Najświętszego SPJ, Warszawa-Falenica, 24.06.1999 – 20.06.2003
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 20.06.2003 – 01.07.2006
wikariusz, Św. Kazimierza Królewicza, Kobyłka-Stefanówka, 01.07.2006 – 29.08.2010
wikariusz, MB Anielskiej, Warszawa-Radość, 29.08.2010 – 26.08.2017
wikariusz, Św. Włodzimierza, Warszawa-Bródno, od 26.08.2017
podział diecezji, z AW, 25.03.1992