DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Ejsmont Piotr Krzysztof
Św. Rocha, Białystok, A-diec. Białostocka
20 maja 1989 r., Kard. Józef Glemp, AW
29 czerwca
magister, PWTW, Stary Testament, 1989
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Zduny, Diec. Łowicka, 21.05.1989 – 21.06.1990
wikariusz, Św. Józefa Robotnika, Sochaczew, Diec. Łowicka, 21.06.1990 –19.09.1991
wikariusz, Św. Anny, Jakubów, 19.09.1991– 22.06.1994
wikariusz, NMP Matki Kościoła, Sulejówek, 22.06.1994 – 22.11.1996
wikariusz, Świętej Trójcy, Ząbki, 22.11.1996 – 20.06.2000
wikariusz, MB Królowej Polski, Wołomin, 20.06.2000 – 20.06.2003
wikariusz, MB Zwycięskiej, Warszawa-Rembertów, 20.06.2003 –13.04.2008
administrator, MB Królowej Polski, Wyszków-Rybienko Leśne, 13.04.2008 – 05.07.2009
proboszcz, MB Królowej Polski, Wyszków-Rybienko Leśne, 05.07.2009 – 01.12.2013
administrator, Bł. Męczenników Podlaskich, Tłuszcz, 01.12.2013 –13.04.2014
podział diecezji, z AW, 25.03.1992