DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Dziurzyński Jerzy Kacper
Narodzenia Św. Jana Chrzciciela, Leszno k. Błonia, AW
23 sierpnia 1953 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
13 stycznia 2013 r., Cmentarz Wawerski
magister, UKSW, katechetyka,
wikariusz, Św. Anny, Grodzisk Mazowiecki, AW, 24.08.1953 – 05.03.1957
wikariusz, Wszystkich Świętych, Warszawa-Śródmieście, AW, 01.06.1963 – 08.06.1964
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela, Warszawa-Stare Miasto, AW, 08.06.1964 –10.06.1968
proboszcz, Św. Feliksa z Kantalicjo, Warszawa-Marysin Wawerski, 18.08.1968 – 23.08.2003
rezydent, Św. Feliksa z Kantalicjo, Warszawa-Marysin Wawerski, 23.08.2003 –13.01.2013 (†)
duszpasterz akademicki, Kościół akademicki pw. Św. Anny, 08.06.1964 –10.06.1968
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
kanonik emerytowany, Kapituła Katedralna, 2003 –13.01.2013 (†)
kanonik honorowy, Kapituła Katedralna, 14.06.2005 – 2003