DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Dybek Andrzej Marek
Św. Aleksandra, Warszawa-Trakt Królewski, AW
24 czerwca 1973 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
30 listopada
licencjat, UKSW, teologia pastoralna, 26.04.1999
wikariusz, Św. Mikołaja BM, Tarczyn, AW, 25.06.1973 – 20.05.1975
wikariusz, MB Pocieszenia, Żyrardów, Diec. Łowicka, 20.05.1975 – 28.05.1977
wikariusz, MB Częstochowskiej, Piastów, AW, 28.05.1977 – 25.05.1979
wikariusz, Św. Krzysztofa, Podkowa Leśna, AW, 25.05.1979 – 20.05.1980
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Skierniewice, Diec. Łowicka, 20.05.1980 –13.06.1984
wikariusz, Św. Kazimierza, Pruszków, AW, 13.06.1984 –16.06.1986
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 16.06.1986 –19.08.1991
proboszcz, Św. Jana Chrzciciela, Pniewnik, 19.08.1991– 22.06.1993
proboszcz, Najświętszego SPJ, Warszawa-Falenica, 22.06.1993 – 24.06.1999
proboszcz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 24.06.1999 – 29.08.2009
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.1996
kanonik honorowy, Kapituła Konkatedralna, od 24.12.2014