DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Dusza Andrzej Stanisław
28 maja 1972 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
30 listopada
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Anny, Długa Kościelna, 29.05.1972 – 08.06.1974
wikariusz, Św. Jana Kantego, Legionowo, 08.06.1974 – 25.05.1981
wikariusz, Św. Stanisława BM, Warszawa-Wola, AW, 25.05.1981–15.06.1985
wikariusz, Św. Aleksandra, Warszawa-Trakt Królewski, AW, 15.06.1985 – 27.04.1989
proboszcz, Św. Wojciecha BM, Jeruzal Miński, 26.04.1989 – 09.11.1993
proboszcz, NMP Matki Kościoła, Ostrówek, 09.11.1993 –18.06.2001
proboszcz, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 01.07.2001–17.06.2006
proboszcz, Świętej Trójcy, Niegów, 03.06.2006 – 29.08.2009
proboszcz, Wniebowzięcia NMP, Strachówka, 29.08.2009 – 01.07.2012
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
członek z wyboru, Rada Kapłańska, 28.06.2002 – 29.09.2005
kapelan, Szpital Praski pw. Przemienienia Pańskiego, 01.07.2012 –11.04.2016
kapelan, SP Kliniczny Szpital Okulistyczny (Warszawa), 01.07.2012 –11.04.2016
mieszkaniec, DKE w Otwocku, od 01.07.2017
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2002