DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Drzewiecki Zbigniew Leszek
Św. Mateusza Ap., Bądkowo, Diec. Włocławska
24 maja 1964 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
17 marca
magister, KUL, liturgika,
wikariusz, Świętego Ducha, Łowicz, Diec. Łowicka, 25.05.1964 –19.06.1966
wikariusz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Rawa Mazowiecka, Diec. Łowicka, 19.06.1966 – 09.06.1967
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 09.06.1967 –13.06.1968
wikariusz, Św. Wawrzyńca DM, Kutno, Diec. Łowicka, 13.06.1968 – 02.07.1970
wikariusz, Św. Krzysztofa, Podkowa Leśna, AW, 02.07.1970 –11.06.1971
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 11.06.1971– 09.06.1972
wikariusz, Znalezienia Krzyża Świętego, Lipce Reymontowskie, Diec. Łowicka, 09.06.1972 –12.01.1973
wikariusz, Św. Mikołaja, Dobre, 12.01.1973 – 05.06.1973
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, 05.06.1973 – 27.05.1977
administrator, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, 17.03.1976 – 23.05.1976
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 27.05.1977 – 06.06.1983
wikariusz, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 06.06.1983 – 24.01.1984
proboszcz, Św. Wojciecha BM, Jeruzal Miński, 19.02.1984 – 30.11.1987
proboszcz, Św. Jakuba Ap., Warszawa-Tarchomin, 30.11.1987 –19.06.2000
proboszcz, Św. Klemensa PM, Klembów, 19.06.2000 –16.04.2001
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
mieszkaniec, DKE w Otwocku, od 16.04.2001