DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Drożdż Henryk Paweł
Św. Ap. Piotra i Pawła, Stara Jastrząbka, Diec. Tarnowska
24 maja 1964 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
19 stycznia
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Klemensa PM, Klembów, 25.05.1964 –11.06.1965
wikariusz, MB Częstochowskiej, Józefów, 11.06.1965 –13.07.1966
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Sulejówek-Miłosna, 13.07.1966 –19.11.1966
wikariusz, Św. Klemensa PM, Klembów, 19.11.1966 – 30.04.1981
proboszcz, NMP Matki Kościoła, Ostrówek, 30.04.1981– 09.11.1993, organizator parafii, budowniczy kościoła i plebanii
proboszcz, Św. Izydora, Marki, 09.11.1993 –17.06.2006
proboszcz, Św. Jana Chrzciciela i Św. Stanisława BM, Stanisławów, 17.06.2006 – 06.07.2013
rezydent, Zesłania Ducha Świętego, Ząbki, od 06.07.2013
kapelan, Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi (Ostrówek), 19.11.1966 – 30.04.1981
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
wicedziekan, Dekanat Zielonkowski, 15.07.1997 –17.06.2006
dziekan, Dekanat Stanisławowski, 17.06.2006 – 01.07.2013
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 12.09.1985
kanonik honorowy, Kapituła Kolegiacka, 24.12.1992 – 2013
kanonik emerytowany, Kapituła Kolegiacka, od 2013