DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Doszko Marek
07 czerwca 1981 r., Bp Jerzy Modzelewski, AW
25 kwietnia
magister, PWTW, liturgika,
studia, Instytut Biblijny Sióstr Notre Dame (Jerozolima), biblistyka i duchowość, 03.10.1996 – 20.06.1997
studia doktoranckie, UJ, religioznawstwo, 2000 – 2005
wikariusz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Rawa Mazowiecka, Diec. Łowicka, 08.06.1981–13.06.1984
wikariusz, Św. Jadwigi Śląskiej, Milanówek, AW, 13.06.1984 –16.06.1986
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 16.06.1986 –16.06.1987
proboszcz, Św. Anzelma, Banz, A-diec. Mount Hagen-WHP (Papua Nowa Gwinea), 28.06.1988 – 20.06.1996
proboszcz, Św. Maksymiliana Kolbego, Józefów-Błota, 27.06.1997 – 24.06.1999
proboszcz, Najświętszego SPJ, Warszawa-Falenica, 24.06.1999 – 30.10.2006
proboszcz, Św. Stanisława BM, Siennica, 30.10.2006 – 07.12.2008
proboszcz, MB Królowej Polski, Warszawa-Anin, od 07.12.2008
przygotowanie misyjne, Centrum Formacji Misyjnej (Warszawa), 16.06.1987 – 28.06.1988
inkardynacja, z AW, 06.08.1997
wykładowca, WSD DW-P, język angielski, 01.10.2000 – 28.06.2006
członek sekretariatu, Rada Kapłańska, 28.06.2002 – 29.09.2005
członek, Stowarzyszenie Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego, 28.09.2004 – 09.04.2016
kapelan, Stowarzyszenie Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego, 28.09.2004 – 09.04.2016
członek z wyboru, Rada Kapłańska, 29.09.2005 –15.06.2009
wykładowca, WSD DW-P, religiologia i antropologia kulturowa, od 01.10.2006
dziekan, Dekanat Siennicki, 01.11.2006 – 07.12.2008
wiceprezes, Stowarzyszenie Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego, 21.11.2007 – 09.04.2016
dziekan, Dekanat Aniński, od 07.12.2008
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2002
kanonik honorowy, Kapituła Katedralna, od 24.12.2009