DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Dobruk Mirosław
Narodzenia NMP, Biała Podlaska, Diec. Siedlecka
27 maja 1995 r., Kard. Henryk Gulbinowicz, Klaretyni
26 lutego
magister, PWT (Wrocław), teologia moralna, 1995
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Łódź, A-diec. Łódzka, 28.05.1995 – 31.08.1996
wikariusz, Niepokalanego Serca NMP i Św. Antoniego M. Klareta, Łódź, A-diec. Łódzka, 31.08.1996 – 31.08.2003
wikariusz, Św. Michała Arch., Krzydlina Mała, A-diec. Wrocławska, 31.08.2005 – 01.07.2006
wikariusz, MB Królowej Polski, Jabłonna, 31.08.2006 – 29.08.2010
wikariusz, MB Królowej Polski, Otwock-Kresy, 29.08.2010 – 26.08.2015
wikariusz, Św. Wojciecha BM, Wiązowna, od 26.08.2015
inkardynacja, od Klaretynów, 19.04.2008