DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Dobosz Ryszard
Św. Ap. Piotra i Pawła, Żychlin, Diec. Łowicka
20 maja 1989 r., Kard. Józef Glemp, AW
03 kwietnia
magister, PWTW, historia Kościoła,
wikariusz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Dębe Wielkie, 15.06.1989 – 27.06.1992
rezydent, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 27.06.1992 – 30.06.1994
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 30.06.1994 – 28.06.1997
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 28.06.1997 – 30.06.2000
wikariusz, Św. Włodzimierza, Warszawa-Bródno, 30.06.2000 – 30.06.2001
proboszcz, Św. Jana Chrzciciela, Miąse, od 29.08.2009
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
wicedyrektor, Cmentarz Bródzieński, oddelegowany na Cmentarz na Marysinie Wawerskim, 30.06.2001– 29.08.2009