DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Długosz Robert
MB Wspomożycielki Wiernych, Warszawa-Chomiczówka, AW
20 maja 1989 r., Kard. Józef Glemp, AW
17 kwietnia
magister, PWTW, Stary Testament, 1989
licencjat, PWTW, Stary Testament, 1991
wikariusz, Św. Mikołaja, Dobre, 22.06.1989 – 22.06.1992
wikariusz, Najczystszego Serca Maryi, Warszawa-Grochów, 28.06.1996 – 30.06.2001
wikariusz, MB Królowej Polski, Warszawa-Anin, 30.06.2001– 29.06.2002
wikariusz, MB Loretańskiej, Warszawa-Praga, 29.06.2002 – 01.07.2007
wikariusz, Św. Faustyny, Warszawa-Bródno, 01.07.2007 – 06.03.2011
proboszcz, MB Nieustającej Pomocy, Guzew, 06.03.2011–10.08.2016
proboszcz, NMP Matki Kościoła, Ostrówek, 10.08.2016 – 08.09.2016
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 08.09.2016 – 01.07.2017
administrator, Św. Józefa, Choszczówka Stojecka, od 01.07.2017
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
moderator diecezjalny, Legion Maryi, 2005 – 2010
dekanalny wizytator katechetyczny, Dekanat Bródnowski, 01.09.2008 – 30.06.2011
kapelan, SS Zespół ZOZ (Rudka k. Mrozów), 06.03.2011–10.08.2016