DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Dec Mirosław
25 maja 1996 r., Bp Kazimierz Romaniuk
26 lutego
ex universa, PWTW, 1996
magister, Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica (Płock), pedagogika, 2003
wikariusz, MB Dobrej Rady, Warszawa-Miedzeszyn, 28.06.1996 – 26.06.1998
wikariusz, MB Królowej Polski, Wołomin, 26.06.1998 – 29.06.2002
wikariusz, MB Królowej Polski, Otwock-Kresy, 29.06.2002 – 01.07.2005
wikariusz, MB Anielskiej, Warszawa-Radość, 01.07.2005 – 28.08.2009