DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Dębiński Robert Piotr
27 maja 1995 r., Bp Kazimierz Romaniuk
17 września
magister, PWTW, prawo kanoniczne, 1995
licencjat, PWTW, prawo kanoniczne, 1998
magister, UKSW, prawo wyznaniowe, 2002
doktor, UKSW, nauki prawne, 2008
wikariusz, MB Częstochowskiej, Zielonka, 18.06.1998 –19.06.2001
wikariusz, NMP Matki Kościoła, Sulejówek, 19.06.2001– 24.06.2004
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Legionowo, 24.06.2004 – 30.06.2006
wikariusz, Św. Katarzyny, Toruń, Ordynariat Polowy WP, 30.06.2006 – 07.09.2008
wikariusz, NMP Królowej Polski i Św. Arch. Michała, Gabriela i Rafała, Olsztyn, Ordynariat Polowy WP, 07.09.2008 – 01.08.2009
proboszcz, Chrystusa Króla Wszechświata, Kazuń Nowy, Ordynariat Polowy WP, 10.04.2010 – 25.06.2012
proboszcz, MB Dobrej Rady, Stargard Szczeciński, Ordynariat Polowy WP, od 25.06.2012
wykładowca, UWM, od 01.10.2008
adiunkt, Katedra Teorii Bezpieczeństwa Wydziału Prawa i Administracji UWM, od 01.10.2009
wykładowca, Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej (Józefów), od 01.10.2010
Brązowy Medal „Za zasługi dla obronności kraju”, 2009