DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Dębiński Dariusz
Św. Mikołaja Bp, Grójec, AW
03 czerwca 1984 r., Kard. Józef Glemp, AW
19 grudnia
magister, PWTW, psychologia,
wikariusz, Św. Wojciecha BM, Biała Rawska, Diec. Łowicka, 04.06.1984 –13.11.1984
wikariusz, Św. Stanisława BM, Kutno-Łąkoszyn, Diec. Łowicka, 13.11.1984 –10.06.1987
wikariusz, MB Królowej Polski, Jabłonna, 10.06.1987 –19.08.1991
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 19.08.1991– 27.06.1992
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 19.08.1991– 30.06.1995
wikariusz, Najczystszego Serca Maryi, Warszawa-Grochów, 30.06.1995 – 22.06.1996
proboszcz, Św. Barnaby Ap., Warszawa-Zacisze, 22.06.1996 – 01.02.2008, organizator parafii, budowniczy plebanii
proboszcz, NMP Matki Kościoła, Ostrówek, 01.02.2008 –10.08.2016
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 23.12.2006