DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Czyżyk Krzysztof
Św. Marcina, Zawidz Kościelny, Diec. Płocka
27 maja 1979 r., Bp Jerzy Modzelewski, AW
25 lipca
magister, PWTW, prawo kanoniczne, 1979
studia doktoranckie, UKSW, teologia duchowości, 2005 – 2007
doktor, UKSW, teologia duchowości, 2010
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Lubochnia, Diec. Łowicka, 28.05.1979 – 04.04.1981, od Kątów Grodziskich
wikariusz, Św. Klemensa PM, Klembów, 04.04.1981– 30.06.1981
wikariusz, Niepokalanego Serca Maryi, Otwock-Śródborów, 30.06.1981– 31.05.1982
wikariusz, Św. Huberta, Zalesie Górne, AW, 31.05.1982 – 07.08.1982
wikariusz, Św. Mikołaja Bp, Łomna, AW, 07.08.1982 –15.06.1985
wikariusz, Św. Małgorzaty DM, Łomianki, AW, 15.06.1985 – 27.01.1986
wikariusz, Św. Łucji DM, Warszawa-Rembertów, 27.01.1986 –15.05.1986
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Warszawa-Tarchomin, 15.05.1986 –10.06.1987
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Pruszków, AW, 10.06.1987 – 02.03.1989
administrator, Św. Bartłomieja Ap., Janówek, 01.11.1992 – 24.11.1996
proboszcz, Św. Bartłomieja Ap., Janówek, 24.11.1996 –15.01.2000, organizator parafii, budowniczy kościoła i plebanii
proboszcz, Wniebowzięcia NMP, Celestynów, 15.01.2000 –19.06.2006
proboszcz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Nowy Dwór Mazowiecki, od 19.06.2006, budowniczy kościoła i plebanii
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
dziekan, Dekanat Nowodworski, od 24.12.2012
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 18.04.1998
kanonik honorowy, Kapituła Kolegiacka, od 24.12.2014