DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Czerwiński Bernard
Św. Marcina BM, Wysokienice, Diec. Łowicka
18 maja 1991 r., Kard. Józef Glemp, AW
20 sierpnia
licencjat, PWTW, patrologia, 1994
doktor, UKSW, duchowość patrystyczna, 2002
studia, Augustinianum, duchowość patrystyczna, 18.06.2002 – 20.06.2003
wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 19.05.1991– 22.06.1994
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 22.06.1994 – 24.06.1999
wikariusz, Bożego Ciała, Warszawa-Kamionek, 24.06.1999 –18.06.2002
rezydent, Św. Jakuba Ap., Warszawa-Tarchomin, 20.06.2003 – 01.09.2003
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
członek sekretariatu, Rada Kapłańska, 27.06.1997 – 28.06.2002
członek, Rada Katechetyczna, 2000 – 2002
wykładowca, WSD DW-P, patrologia, od 01.10.2000
dekanalny ojciec duchowny, Dekanat Rembertowski, od 01.09.2010
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2010
kanonik honorowy, Kapituła Konkatedralna, od 24.12.2014