DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Czajkowski Antoni
Wniebowzięcia NMP, Sokoły, Diec. Łomżyńska
28 maja 1972 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
13 czerwca
absolwent, Wydział Studiów nad Rodziną UKSW (Łomianki),
wikariusz, Św. Bartłomieja Ap., Domaniewice, Diec. Łowicka, 29.05.1972 – 22.08.1973
wikariusz, NMP Matki Kościoła, Sulejówek, 22.08.1973 – 08.06.1974
wikariusz, Św. Małgorzaty DM, Kiernozia, Diec. Łowicka, 08.06.1974 –10.06.1975
wikariusz, Narodzenia NMP, Warszawa-Płudy, 10.06.1975 –15.05.1976
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Duczki, 15.05.1976 – 28.05.1977
wikariusz, Św. Józefa Robotnika, Sochaczew, Diec. Łowicka, 19.05.1978 –17.12.1979
wikariusz, Św. Wojciecha BM, Biała Rawska, Diec. Łowicka, 17.12.1979 – 31.05.1982
wikariusz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Nieporęt, 31.05.1982 –10.06.1983
wikariusz, MB Dobrej Rady, Warszawa-Miedzeszyn, 10.06.1983 –13.06.1984
wikariusz, Św. Floriana, Brwinów, AW, 13.06.1984 –15.06.1986
wikariusz, MB Królowej Pokoju, Warszawa-Młociny, AW, 15.06.1986 – 04.09.1990
wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 04.09.1990 – 22.06.1993
proboszcz, Wniebowzięcia NMP, Strachówka, 22.06.1993 – 29.08.2009
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2014