DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Czajka Stanisław
Św. Stanisława BM, Serokomla, Diec. Siedlecka
12 czerwca 1966 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
08 maja
ex universa, WMSD,
wikariusz, Wszystkich Świętych, Złaków Kościelny, Diec. Łowicka, 13.06.1966 – 31.05.1967
wikariusz, Św. Klemensa PM, Klembów, 31.05.1967 – 09.06.1970
wikariusz, Św. Elżbiety, Warszawa-Powsin, AW, 09.06.1970 – 09.06.1972
wikariusz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Rawa Mazowiecka, Diec. Łowicka, 09.06.1972 – 04.06.1973
wikariusz, Św. Wawrzyńca DM, Kutno, Diec. Łowicka, 04.06.1973 – 21.02.1975
proboszcz, Św. Joachima, Mnich, Diec. Łowicka, 21.02.1975 –19.06.1984
proboszcz, Wszystkich Świętych, Złaków Kościelny, Diec. Łowicka, 19.06.1984 –18.08.1991
proboszcz, Podwyższenia Krzyża Świętego, Dąbrówka, 19.08.1991– 28.08.2011
mieszkający na terenie, Św. Stanisława BM, Serokomla, Diec. Siedlecka, od 28.08.2011
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
wicedziekan, Dekanat Radzymiński, 01.07.2009 – 28.08.2011
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 20.04.1998