DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Cieślik Paweł
Chrystusa Miłosiernego, Biała Podlaska, Diec. Siedlecka
03 czerwca 2006 r., Abp Sławoj Leszek Głódź
29 czerwca
magister, PWTW, teologia pastoralna, 2006
studia doktoranckie, UKSW, liturgika, 2007 – 2011
licencjat, UKSW, liturgika, 2009
doktor, UKSW, liturgika, 2011
wikariusz, Bł. Ignacego Kłopotowskiego, Otwock, 01.07.2006 – 29.08.2010
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 29.08.2010 – 26.08.2015
wikariusz, Św. Ap. Jana i Pawła, Warszawa-Gocław, 26.08.2015 – 26.08.2016
wikariusz, MB Królowej Polski, Warszawa-Anin, od 26.08.2016
dekanalny duszpasterz młodzieży, Dekanat Grochowski, 01.11.2011– 26.08.2016
członek, Zespół ds. Formacji Najmłodszych Kapłanów, od 06.03.2012