DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Ciesielski Sylwester
Św. Ap. Piotra i Pawła, Krępa Kościelna, Diec. Radomska
28 maja 1987 r., Kard. Józef Glemp, AW
31 grudnia
magister, PWTW, Stary Testament,
wikariusz, Św. Józefa Robotnika, Sochaczew, Diec. Łowicka, 29.05.1987 – 21.06.1990
wikariusz, Św. Floriana, Brwinów, AW, 21.06.1990 –19.08.1991
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Legionowo, (DW-P, Ordynariat Polowy WP), 19.08.1991– 22.06.1995
wikariusz, Św. Marka Ew., Warszawa-Targówek, 22.06.1995 – 20.06.1997
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Ząbki, 20.06.1997 – 24.06.1999
wikariusz, Świętej Trójcy, Ząbki, 24.06.1999 – 20.06.2000
proboszcz, Zesłania Ducha Świętego, Ząbki, od 20.06.2000, organizator parafii, budowniczy kościoła i plebanii
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 23.12.2013