DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Chyła Jerzy
Św. Wojciecha BM, Biała Rawska, Diec. Łowicka
05 czerwca 1977 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
23 kwietnia
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Mikołaja Bp, Warka, AW, 06.06.1977 – 20.05.1980
wikariusz, Św. Zofii Barat, Warszawa-Grabów, AW, 20.05.1980 – 26.06.1981
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela, Mszczonów, Diec. Łowicka, 26.06.1981–13.06.1984
wikariusz, MB Fatimskiej, Warszawa-Niedźwiadek, AW, 13.06.1984 –16.06.1986
wikariusz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Warszawa-Wrzeciono, AW, 16.06.1986 –15.06.1989
wikariusz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 15.06.1989 – 22.06.1993
wikariusz, Bożego Ciała, Warszawa-Kamionek, 22.06.1993 – 30.08.1995
proboszcz, Św. Jana Chrzciciela, Cegłów, 30.08.1995 – 03.06.2006
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
kapelan, DPS „Jedlina” (Mienia), 30.08.1995 – 03.06.2006
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2002