DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Chrząszcz Wiesław
Św. Ap. Piotra i Pawła, Kruszwica, A-diec. Gnieźnieńska
06 czerwca 1982 r., Kard. Józef Glemp, AW
09 grudnia
magister, PWTW, prawo kanoniczne,
wikariusz, Św. Wojciecha BM, Biała Rawska, Diec. Łowicka, 07.06.1982 –13.06.1984
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Chotomów, 13.06.1984 –15.06.1985
wikariusz, Świętej Trójcy, Strzelce, Diec. Łowicka, 15.06.1985 –10.06.1987
wikariusz, MB Zwycięskiej, Warszawa-Rembertów, 10.06.1987 –15.06.1989
wikariusz, MB Wspomożycielki Wiernych, Warszawa-Chomiczówka, AW, 15.06.1989 – 07.12.1989
wikariusz, MB Częstochowskiej, Zielonka, 07.12.1989 – 22.06.1994
wikariusz, Świętej Trójcy, Latowicz, 22.06.1994 –19.09.1994
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Legionowo, (DW-P, Ordynariat Polowy WP), 19.09.1994 – 20.06.1997
proboszcz, MB Częstochowskiej, Starogród, 20.06.1997 –18.06.2002
proboszcz, Świętej Trójcy, Sulejów, 18.06.2002 –17.06.2006
proboszcz, Św. Anny, Jakubów, 08.06.2006 – 27.08.2009
podział diecezji, z AW, 25.03.1992