DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Chibowski Andrzej Franciszek
Św. Józefa Oblubieńca NMP, Boćki, Diec. Drohiczyńska
15 czerwca 1985 r., Bp Władysław Jędruszuk, Diec. Pińska (Białoruś)
30 listopada
magister, KUL, teologia fundamentalna, 1986
licencjat, UKSW, teologia fundamentalna, 1995
studia, UKSW, edukacja medialna i dziennikarstwo, od 1996
doktor, KUL, medioznawstwo i środki społecznego przekazu, 2010
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Łubin Kościelny, Diec. Drohiczyńska, 16.06.1985 –17.06.1986
wikariusz, Trójcy Przenajświętszej, Rudka, Diec. Drohiczyńska, 17.06.1986 – 05.07.1987
wikariusz, Trójcy Przenajświętszej, Drohiczyn, Diec. Drohiczyńska, 05.07.1987 – 23.06.1989
wikariusz, Św. Andrzeja Boboli, Siemiatycze, Diec. Drohiczyńska, 23.06.1989 – 23.06.1992
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Perlejewo, Diec. Drohiczyńska, 23.06.1992 – 26.06.1993
wikariusz, MB Częstochowskiej, Józefów, 26.06.1993 – 30.06.1995
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Legionowo, 30.06.1995 – 08.06.1996
wikariusz, Św. Jana Kantego, Legionowo, 08.06.1996 – 24.06.1999
rezydent, Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Legionowo, 24.06.1999 –15.03.2000
mieszkający na terenie, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 15.03.2000 –13.09.2009
rezydent, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 13.09.2009 – 27.08.2014
podział diecezji, Diec. Drohiczyńska, do DW-P, 25.03.1992
inkardynacja, z Diec. Drohiczyńskiej, 25.08.1997
wykładowca, UKSW, pedagogika mediów i edukacja medialna, 01.10.1999 – 30.06.2003
diecezjalny duszpasterz środowisk twórczych i sportu, 28.11.2004 – 02.02.2009
wiceprezes, Światowe Katolickie Stowarzyszenie Komunikacji Społecznej (SIGNIS Polska), 20.03.2005 –13.10.2008
wykładowca, Wyższa Szkoła im. Bogdana Jańskiego (Warszawa), socjologia mediów, od 01.10.2010