DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Chciałowski Tomasz
Przemienienia Pańskiego, Garwolin, Diec. Siedlecka
28 maja 1992 r., Bp Kazimierz Romaniuk
07 marca
magister, PWTW, historia Kościoła, 1992
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Wieliszew, 29.05.1992 – 22.06.1995
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 22.06.1995 – 20.06.2000
wikariusz, MB Zwycięskiej, Warszawa-Rembertów, 20.06.2000 – 20.06.2003
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 20.06.2003 – 08.07.2006
proboszcz, MB Fatimskiej, Legionowo, od 08.07.2006
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 23.12.2013
kanonik honorowy, Kapituła Kolegiacka, od 22.12.2016