DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Chaciński Michał
22 maja 1993 r., Bp Kazimierz Romaniuk
29 września
magister, PWTW, historia sztuki,
wikariusz, Św. Wojciecha BM, Wiązowna, 23.05.1993 – 22.06.1994
wikariusz, Św. Stanisława BM, Postoliska, 22.06.1994 – 22.06.1995
wikariusz, MB Królowej Polski, Wołomin, 22.06.1995 – 24.06.1999
wikariusz, Św. Wita, Karczew, 24.06.1999 –18.06.2001
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, 18.06.2001– 24.06.2004
wikariusz, Św. Izydora, Marki, 24.06.2004 – 22.06.2005
wikariusz, Św. Faustyny, Warszawa-Bródno, 22.06.2005 – 28.06.2008
wikariusz, Św. Feliksa z Kantalicjo, Warszawa-Marysin Wawerski, 28.06.2008 – 26.08.2012
wikariusz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Nowy Dwór Mazowiecki, 26.08.2012 – 05.09.2012
postulant, Franciszkanie konwentualni (czarni), 05.09.2012 – 03.09.2013
nowicjusz, Franciszkanie konwentualni (czarni), 04.09.2013 – 08.04.2014
profes czasowy, Franciszkanie konwentualni (czarni), profesja wieczysta 13/05/2017, 09.05.2014 –12.05.2017