DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Cąkała Krzysztof Michał
Zwiastowania NMP, Żelechów, Diec. Siedlecka
02 czerwca 1985 r., Kard. Józef Glemp, AW
25 lipca
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Wojciecha BM, Biała Rawska, Diec. Łowicka, 15.06.1985 –10.06.1987
wikariusz, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 10.06.1987 –15.06.1988
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Legionowo, (DW-P, Ordynariat Polowy WP), 15.06.1988 – 21.06.1990
wikariusz, Św. Włodzimierza, Warszawa-Bródno, 21.06.1990 – 30.06.1993
wikariusz, Narodzenia Pańskiego, Warszawa-Witolin, 30.06.1993 – 22.06.1995
proboszcz, MB Anielskiej, Stara Wieś, od 22.06.1995, budowniczy kościoła i plebanii
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 23.12.2000
kanonik honorowy, Kapituła Konkatedralna, od 25.03.2012