DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Byrski Jan
Świętej Trójcy, Belsk Duży, AW
09 czerwca 1968 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
24 czerwca
ex universa, WMSD,
wikariusz, Narodzenia Św. Jana Chrzciciela, Leszno k. Błonia, AW, 10.06.1968 – 23.08.1969
wikariusz, NMP Wspomożenia Wiernych, Zalesie Dolne, AW, 23.08.1969 –10.06.1970
wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 10.06.1970 – 05.06.1973
wikariusz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 05.06.1973 – 08.06.1974
wikariusz, Świętej Rodziny, Warszawa-Zacisze, 08.06.1974 – 20.05.1978
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Warszawa-Ochota, AW, 20.05.1978 – 20.05.1984
administrator, Św. Antoniego z Padwy, Mińsk Mazowiecki, 01.10.1984 – 25.12.1984
proboszcz, Św. Antoniego z Padwy, Mińsk Mazowiecki, od 25.12.1984, organizator parafii, budowniczy kościoła i plebanii
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
członek z nominacji, Rada Kapłańska, 04.05.1992 – 29.09.2005
członek, Kolegium Konsultorów, 29.09.2005 –15.06.2009
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 24.12.1990
kanonik honorowy, Kapituła Katedralna, 24.12.1992 – 24.12.2001
Prałat honorowy Jego Świątobliwości, 15.12.1994
kanonik gremialny, Kapituła Katedralna, 24.12.2001– 24.12.2007
Protonotariusz Apostolski (Infułat), 26.07.2007
prałat, Kapituła Katedralna, 24.12.2007 – 2017
prałat emerytowany, Kapituła Katedralna, od 2017