DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Budzyński Krzysztof
21 maja 1994 r., Bp Kazimierz Romaniuk
25 lipca
magister, PWTW, teologia duchowości, 1994
wikariusz, Św. Stanisława BM, Nowe Załubice, 30.06.1994 – 28.09.1994
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 28.09.1994 – 30.06.1995
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 30.06.1995 – 28.06.1997
wikariusz, Św. Wita, Karczew, 28.06.1997 – 01.07.1999
wikariusz, Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Mrozy, 01.07.1999 – 26.08.2000
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Duczki, 26.08.2000 – 28.06.2003
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela, Józefów-Michalin, 28.06.2003 –19.06.2006
rezydent, MB Częstochowskiej, Wołomin, 26.08.2012 – 01.07.2015
rezydent, NMP Matki Łaski Bożej, Halinów, 01.07.2015 – 26.08.2017
rezydent, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, od 26.08.2017
kapelan, Szpital Praski pw. Przemienienia Pańskiego, 19.06.2006 – 26.08.2012
kapelan, SP Kliniczny Szpital Okulistyczny (Warszawa), 19.06.2006 – 26.08.2012