DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Broma Franciszek
19 czerwca 1943 r., Abp Antoni Władysław Szlagowski, AW
26 lipca 2006 r., Cmentarz parafii Świętej Trójcy, Niegów
magister, UW, prawo kanoniczne,
wikariusz, Św. Bartłomieja Ap., Domaniewice, Diec. Łowicka, 10.07.1943 – 27.06.1944
wikariusz, Św. Katarzyny DM, Rzeczyca, Diec. Łowicka, 27.06.1944 –18.06.1945
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Lubania, Diec. Łowicka, 18.06.1945 – 20.08.1945
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Skierniewice, Diec. Łowicka, 20.08.1945 –11.06.1946
wikariusz, Św. Aleksandra, Warszawa-Trakt Królewski, AW, 11.06.1946 – 01.07.1948
wikariusz, MB Loretańskiej, Warszawa-Praga, 01.07.1948 – 28.05.1949
wikariusz, Św. Rocha, Jazgarzew, AW, 28.05.1949 –17.09.1949
wikariusz, Św. Mikołaja BM, Tarczyn, AW, 15.04.1950 – 27.06.1950
wikariusz, MB Loretańskiej, Warszawa-Praga, 08.03.1952 – 08.07.1957
proboszcz, Św. Aleksandra BM, Skrzeszewy, AW, 08.07.1957 – 20.07.1960
proboszcz, Św. Stanisława BM, Godzianów, Diec. Łowicka, 20.07.1960 –19.09.1972
proboszcz, Wszystkich Świętych i Św. Stanisława BM, Wiskitki, Diec. Łowicka, 19.09.1972 –10.04.1976
proboszcz, Świętej Trójcy, Niegów, 10.04.1976 – 22.06.1994
rezydent, Świętej Trójcy, Niegów, 22.06.1994 – 28.06.1997
rezydent, Św. Stanisława BM, Nowe Załubice, 28.06.1997 – 02.01.2000
urlop zdrowotny, 17.09.1949 –15.04.1950
kapelan, Siostry Sługi Jezusa (Otwock), 07.09.1950 – 06.08.1951
urlop zdrowotny, 06.08.1951– 08.03.1952
kapelan, Siostry Dominikanki Misjonarki (Zielonka), 04.12.1975 –10.04.1976
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
mieszkaniec, DKE w Otwocku, 02.01.2000 – 26.07.2006 (†)
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.1993