DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Bocheński Wiesław Marian
NMP Wspomożenia Wiernych, Zalesie Dolne, AW
03 czerwca 1984 r., Kard. Józef Glemp, AW
09 grudnia
magister, PWTW, historia sztuki, 1984
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Celestynów, 04.06.1984 –16.06.1986
wikariusz, Św. Wawrzyńca DM, Sochaczew, Diec. Łowicka, 16.06.1986 –15.06.1988
wikariusz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Warszawa-Pyry, AW, 15.06.1988 –19.08.1991
wikariusz, MB Królowej Polskich Męczenników, Warszawa-Grochów, 19.08.1991– 27.06.1992
wikariusz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, 27.06.1992 – 28.06.1996
administrator, Bł. Męczenników Podlaskich, Tłuszcz, 28.06.1996 – 26.08.1999
proboszcz, Bł. Męczenników Podlaskich, Tłuszcz, 26.08.1999 – 20.06.2003, organizator parafii i budowniczy plebanii
proboszcz, Św. Jakuba Ap., Jadów, 20.06.2003 –11.03.2016
administrator, Św. Jadwigi, Warszawa-Pelcowizna, od 11.03.2016
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
dziekan, Dekanat Jadowski, 20.06.2003 –11.03.2016
dekanalny wizytator katechetyczny, Dekanat Jadowski, 01.09.2004 – 30.06.2010
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2004